Menü
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Baráti oldalak
 
BlogPlusz
Friss bejegyzések
2009.04.05. 16:56
2009.03.29. 23:31
Friss hozzászólások
 
Vicc
 
Linux Mint
Tartalom
 
Vendégkönyv
[2642-2623] [2622-2603] [2602-2583] [2582-2563] [2562-2543] [2542-2523] [2522-2503] [2502-2483] [2482-2463] [2462-2443] [2442-2423] [2422-2403] [2402-2383] [2382-2363] [2362-2343] [2342-2323] [2322-2303] [2302-2283] [2282-2263] [2262-2243] [2242-2223] [2222-2203] [2202-2183] [2182-2163] [2162-2143] [2142-2123] [2122-2103] [2102-2083] [2082-2063] [2062-2043] [2042-2023] [2022-2003] [2002-1983] [1982-1963] [1962-1943] [1942-1923] [1922-1903] [1902-1883] [1882-1863] [1862-1843] [1842-1823] [1822-1803] [1802-1783] [1782-1763] [1762-1743] [1742-1723] [1722-1703] [1702-1683] [Korábbi]

2014.03.28. 15:51 Idézet
csavi

Nem voltam itthon, de láttam már messziről, hogy öcsém nálunk van, mert kint állt az autó a ház előtt. Gondoltam jött segíteni valamit, ehelyett hol ült? A gépem előtt!!!! Hozta a Pesten készült képeket meg még az apám 80.-ik szülinap videóját. Hát ne tudd meg? Ránézek a gépre és telihajigálva az asztal holmi mappákkal ő meg onnan másolgat vagy mit csinál? Ide akartam volna ülni, hogy majd én gyorsan megcsinálok mindent, de nem majd ő!!!

Na most hozzá kell fűznöm, hogy ha véletlenül elmegyek hozzájuk, akkor ha a gépe be van kapcsolva egyrészt a közelébe sem mehetk, de ha megyek is csak feltartott kézzel. Ugyan a mentőállomáson naponta használja a gépet de lövése sincs magáról a rendszerről. Csak használja azt amit a rendszer futtat neki, tehát kimondottan a mentősöknek készült rendszert. Egy Windows 7 viszi nekik az egészet úgy, hogy össze vannak kötve az országos mentőszogálat szervereivel.

Nagy nehezen elment innen utána úgy 10 percig tartott mire rendet raktam utána. És bizony és sajnos is a fájlformátumokról meg lövése sincsen. Na amiket hozott azokat is de főleg a videót át kellett alakítanom először, hogy egyáltalán nézhető legyen.

Végső következtetés: Ő meg ide nem fog többet leülni! Egyrészt mert nem engedem, nem én ha megsértődik is érte. Másrészt meg majd ha kitanlt Linuiául, akkor talán, de csak talán?!


2014.03.27. 17:00 Idézet
csavi

A lányom nem ért rá és én mentem el a két fiúért. A kicsiért az oviba. Gyalg voltam és szépen megindultunk hazafelé. Erre megszólal Zlán, hogy: "Tudod nagyapa én csak kocsival szeretek gyalogolni"! Szó szerint úgy elkezdtem röhögni az utcán, hogy mindenki bennünket figyelt.


2014.03.26. 20:08 Idézet
csavi

Vagy Te, vagyok én, van mondjuk Webnagyi. Na most ezeket, mi magunkat hívom már felhasználónak. De ugye vannak az úserek a nagyon átlag felhasználók, aiknek van ugyan gépük, meg van rajta oprenccer is. Tudják, hogy van kereső meg hol kell ki és bekapcsolni. Na most délelőtt pontyosan Lacinál voltam, amikor egy ismerős, ráadásul nagy pecás bejött és kérdezte Lacit, hogy most mi legyen a gépével, mert mindjárt április van és hallotta, hogy a Zixpé nem leszen támogatott. És kétségbeesetten kérdezgette Lacit. Na csavi meg csak sunyin somolygott és főleg, amikor Laci felemlegette a Linuxot. Mer ugyi nekünk nem okoz fejáfájást, hogy nem leszen mindjárt Zixpé.


2014.03.26. 19:51 Idézet
csavi

Na most mind a két keeresőmbe beraktam az AdBlockPlus alkalmazást és bé is kapcsoltam őket. Egy kicsit biztosabbak így a keresőim. Bekapcsoltam abennük is ott lévő követésvédelmet meg a rosszindulatú kódok futtatásának a tiltását is.


2014.03.26. 07:58 Idézet
csavi

Mentem volna kicsit kertészkedni, de feladtam. Csurom víz minden kint. Így inkább visszaültem ide. Na de a jövő héten szombattól? Peca-peca hátán. Legalább is most így tervezem. A cuccom rendbeszedve hozzá. Habár még horgászboltba azért mennem kellene, csak hát amelyik itt volt az bezárt sajnos. Legközelebb meg Orosházán van peca bolt most. Mondjuk nagy dobás volna egyet nyitni, hiszen van úgy kétszázegynéhány horgász. És ha lehetne saját helyiség hozzá bele is vágnék talán?


2014.03.25. 21:15 Idézet
csavi

Tudod mi az érdekes? Már azóta kész és jó is, mert időközben rájöttem a hibára is. Na azóta nem érdekel tovább az egész. De addig amíg nem tudtam, hogy mi okozta a galibát a frász majd kitört, hogy nem értem és nem tudom. Most meg már ollé nem érdekel mi is van itt.


2014.03.25. 16:50 Idézet
csavi

De bennem emberére akadt. Nem adom ám csak olyan lazán fel.


2014.03.25. 12:11 Idézet
csavi

Ugye állítólag olyan rendszert még nem találtak ki, amit én ne tudnék feltornázni?! Állítólag! Na de most behúztak a csűbe de nagyon. Nem ment fel egy Windows 7! Mert ugye kellett volna. de három és fél órán át nem tudta felrakni a frissítéseit! Ekkor mondtam csak úgy magamnak, hogy apám???? Igaz kicsit káromoltam is hozzá. Tudod? Olyan finaoman, hogy azt a qv...


2014.03.24. 13:59 Idézet
csavi

Már miért ne volna honosom? Ott van ahol vót. //csavi.gportal.hu


2014.03.24. 13:39 Idézet
tuti

Csavi, a cróm sehol a világon nem csinálja ezt amit a gportal szerkesztőjében. A cróm továbbra is a leggyorsabb böngi, nekem. A gportal meg le van.......hmmm......sz...a.

Azért írtam, hogy bújócskázol mert ha jól veszem észre nincs megint honossod. 

Amúgy itt most életmentő időjárkálás van mert zuhog. Nagyon kellett.


2014.03.24. 10:56 Idézet
csavi

Nem akarja az igazat a szerkesztő a vendégkönyv beírásoknál? Na igen aki a Chromeot használja vagy a Google Chromeot az meg is érdemli. Firefox és mintha nem is lenne több böngi. Csak azt használom! A többi csak úgy van, segédbönginek ha kellene véletlenül. Az a hülye Chrome csinál olyanokat, hogy írsz, nyomsz egy entert vagy ippeg sort váltanál és ha nem figyelsz akkoe előlre rakja a kurzorjelet, mintha most kezdenél el írni. De sokszor megjártam már vele. Ezért nem is használom. görcsöljön vele a bánat.


2014.03.24. 10:52 Idézet
csavi

Hol van netem, hol nincs? Eccer magamhoz kapok! Bújócskázok? Már miért bújócskáznék?


2014.03.23. 19:58 Idézet
tuti

Kicsit nem sok van megengedve a szeretett unokádnak?!\\\"\\\"

Látom megint bújócskázol?!\\\"\\\"


2014.03.22. 15:12 Idézet
csavi

Kisebbik unokám jön és így kezdi, hogy: "ugye nagyapa nem haraszol?" ! Na gondoltam most vajon mit alakított? A fűnyírókésnek lesz munkája majd ha füvet vágok! Nem teli verte az egész udvart 80-as szöggel?! Össze-vissza ahol érte!


2014.03.21. 19:32 Idézet
csavi

Délután negyed kettőkor kipukkadtam, mint egy lufi. Egyszerűen nem bírtam tovább smmit sem csinálni, pedig még lett volna mit. Hiába egy kis akaraterő meg egy kis plussz. Ha nem megy biza aba kell hagyni. Gyors megferdőztem a koszotból és kinyúltam mint egy gyalogbrekkencs. Na ez nem panasz, hanem kőkemény tény.


2014.03.21. 07:19 Idézet
csavi

Na hát? Csak nem? Szoktál tenmagad is begurulni? Hová írjam fel? Én szinte minden nap begorombulok ha ilyesmi történik. Főleg ha egy rendszer vagy legyen az bármi más nem akarja amit én akarok. De így már jártam én is, hogy beírtam, majd véletlenül a mégsem gombra kattintottam majd csak lestem, hogy miért nem ment el amit ide írtam.


2014.03.20. 19:30 Idézet
csavi

Mondjuk nem igen ismerem az árakat, de bemutattad egyszer a ladikot és biza kár volna elkótyavetyélni kevés pénzért. Előbb-utóbb majd csak lesz, aki értékelni is tudja mennyit is ér valójában.

És még tudod, hogy mi az az Avast?


2014.03.20. 17:42 Idézet
csavi

A nap süti, a szél cserzi a pofázmányomat, a végén elmegyek indiánnak. Mivel már tökre rezesbőrű vagyok. Szépen kint voltam ma is egész nap. Ide csak most ültem és csak kicsinykét. Délután a tónál is voltam keveset. Telepítettek is, de csak próbaképpen, hogy fognak viselkedni a halak?


2014.03.19. 07:31 Idézet
csavi

 Na nálam a Youtube újfajta katagória kezelése megint betette a kiskaput. Haraxok rájuk. Újítottak mindenfelé és nem lett jó. Eddig voltak kedvenc videóim a horgászvidiken kívül de ezek a gyagyások eltüntették és most nem látom őket. Tgyék a nyomjamba..


2014.03.18. 19:36 Idézet
csavi

Amúgy meg csak mellékesen: A kereső előzmények törlése meg  ennek a törlése, majd az Ubuntu Tweak teljes törlése után nem marad nyom, mivel a Tweak törli az apt url kereséseket is, mint a Windows volt anno, hogy hiába törölt valaki mindent csodák csodája a WinRar még megőrizte!!!!!!!!!!!


[2642-2623] [2622-2603] [2602-2583] [2582-2563] [2562-2543] [2542-2523] [2522-2503] [2502-2483] [2482-2463] [2462-2443] [2442-2423] [2422-2403] [2402-2383] [2382-2363] [2362-2343] [2342-2323] [2322-2303] [2302-2283] [2282-2263] [2262-2243] [2242-2223] [2222-2203] [2202-2183] [2182-2163] [2162-2143] [2142-2123] [2122-2103] [2102-2083] [2082-2063] [2062-2043] [2042-2023] [2022-2003] [2002-1983] [1982-1963] [1962-1943] [1942-1923] [1922-1903] [1902-1883] [1882-1863] [1862-1843] [1842-1823] [1822-1803] [1802-1783] [1782-1763] [1762-1743] [1742-1723] [1722-1703] [1702-1683] [Korábbi]

 
Pontyos idő
 
Műveim
 
Horgászat

Horgász oldal

 
Üzi fal
Dumaláda
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 
Számláló
Indulás: 2007-01-05
 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom