Menü
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Baráti oldalak
 
BlogPlusz
Friss bejegyzések
2009.04.05. 16:56
2009.03.29. 23:31
Friss hozzászólások
 
Vicc
 
Linux Mint
Tartalom
 
Vendégkönyv
[2642-2623] [2622-2603] [2602-2583] [2582-2563] [2562-2543] [2542-2523] [2522-2503] [2502-2483] [2482-2463] [2462-2443] [2442-2423] [2422-2403] [2402-2383] [2382-2363] [2362-2343] [2342-2323] [2322-2303] [2302-2283] [2282-2263] [2262-2243] [2242-2223] [2222-2203] [2202-2183] [2182-2163] [2162-2143] [2142-2123] [2122-2103] [2102-2083] [2082-2063] [2062-2043] [2042-2023] [2022-2003] [2002-1983] [1982-1963] [1962-1943] [1942-1923] [1922-1903] [1902-1883] [1882-1863] [1862-1843] [1842-1823] [1822-1803] [1802-1783] [1782-1763] [1762-1743] [1742-1723] [1722-1703] [1702-1683] [Korábbi]

2017.02.12. 12:07 Idézet

jól el vagyok szó se róla. Amikor sok az időm és van is mit agyalni ugye?! Ráadásul anyám kórházba került. Nincs valami jól sajnos. Így most több időm van. Habár tudom mire használni. Tervezek előre, csak hát én én vagyok és szokásom szerint ezernyi dolog érdekelne most is. Na de így van ez jól. Meg készülök a pecaművekre is erősen. De majd elválik milyen év is lesz? Gondolkodok azon is, hogy a szomszéd faluban, Végegyházán lett egy vadi új egyesület, kicsi tóval ugyan, de sokak szerint több hallal, mint ami nálunk van. Meg az idén kiváltom a Száraz-éri peca engedélyt is. Oda kicsit többet fogok majd kijárni. Mivel végleg nem dolgozok, így marad ilyesmire is időm.


2017.02.05. 15:16 Idézet

Ja és persze a lényeget miért is ne felejteném el leírni. Ugye eddig a http://mkhazasporthorgasz.hu címen lehett elérni az oldalt.

Most meg a https://mkhazasporthorgasz.hu a jó link!


2017.02.05. 15:14 Idézet

Délelőtt gondoltam belépek már az egyesületi honos tárhelyének az admin felületére. Ott meg látom, hogy át lehet a honlap URL-linkjét biztonságos kapcsolatra állítani. Elolvastam és át is állítottam. Nem is lett belőle elsőre semmi gond. Csak később. Most már rendben van, de jó két őrámba telt mire mindenhol mindent átállítgattam. Ugye nálam a keresők a gépen is szinkronizálva műxenek. Na ebből lett egy kis kavalkád, mert le kellett törölnöm mindenhonnan az összes előzményeket meg a jelszavak és az ilyesmiket, hogy a honlap új linkje mindenütt működjön is és rendesen. A Cboxnál vettem először észre mert annak tűnt el a belseje elsőnek. De hát legalább volt egy kis "szakmai" macerám.


2017.01.26. 10:59 Idézet

Na az úri huncutságok kitanulva és biztos alapokra helyezve. Átmentem "Juliskába!" Mosok-takarítok-vasalok, mint a ménkű! Igaz a magam módján mindent. Olyan műszaki kockásan formán. Meg ugye agyalok sok mindenen ám. Mostanság leginkább az energiatakaros fűtés meg ilyen házhőszigetelés kezdett el érdekelni. Lesem a pályázatokat, hátha sikerülne valamilyet megfogni egy kis lóvésággal. Mivel gázzal és konvektorral fűtök ugye ezt lenne jó korszerűsíteni, na meg a hát hőszigetelését, de akárhogy is számolok ez saját erőből nem igen fog menni. Így kutakodok, csak hát óvatosan nagyon, mert irtó nagyot lehet vele buktázni!!!


2017.01.17. 17:44 Idézet

Lassacskán ugyan, de majd nem mindennel meg lennék amiket beterveztem. Persze ugye idő, mint a tenger tehát nem kell kapkodni. Már csak távirányítóul kellene megtanulnom!!! Van ugye a tv-nek azt sem tudom, hogy is kell programozni. Meg van ennek fűtő kütyünek is. Ezt sem nagyon akarom érteni?! De majd csak kitanulom ezeket is.


2017.01.12. 17:47 Idézet
csavi

Időközben még ma megoldottam a feredőszoba fűtését is. Egy fali sugárzóval olyan elektromos kütyüvel, mint a légkondi, illetve ahhoz hasonló ketyerével. Fűtőpanel vagy mi a bánat? https://www.villanyfutesaruhaz.hu/spd/703710/Atlantic-ALTIS-1000W-elektromos-futotest


2017.01.09. 19:48 Idézet

Na csak sikerült, most már rendben van. de ha kicsit is jobb idő lesz kiváltom, hogy ne a falban fusson.


2017.01.08. 17:58 Idézet

Na kifagytam, de tényleg. A melléképületben a falban vannak a vízcsövek és most coki, befagytak. Csak nehogy elrepedjen, mert akkor megüt a guttman. Fűtöttem ugyan rá, de semmit sem ér. Ugye melléképület és elég a 25-ös fal neki. Hát nem elég ilyen cudar hidegben. De kicseszek vele, mert ha kicsit is javul az idő akkor kivágom és a falon kívűlre rakom őket ekoplasztik csővel.


2017.01.06. 08:10 Idézet

 

Lehet, hogy néha hülye vagyok, (vagy mindig?) de visszaköltöztem oda ahol voltam.

http://webkalandor.esy.es


2017.01.04. 15:51 Idézet

A nyugdíjamat azt kaptam eddig is az sem kevés. + kaptam mellé a fizut a 4 órás munkaidőre. Ez volt egy kis plussz. De ha megkapom a könyveléstől a tavalyi évi számfejtést, hogy mennyit is fizettek be utánam akkor azt viszem Bécsabára és beadom a folyosítóhoz. Annak megfelelően fogják még a rndes emelés mellett még megemelni.

Na most nem hülyültem meg, csak beleuntam a kavarásba meg a tárhelyekb meg a Joomlába is. Tehát renbevágtam magam agyilag és itt maradok örökre: //webkalandor.gportal.hu

Elég volt a sok macerából meg telepítgetésből is. Na meg elég ez is, hiszen a kuty se kíváncsi arra, hogy mit hablatyolok össze.


2017.01.03. 19:10 Idézet

Azért gondolom jól jött ez a pár év anyagilag neked. nem tudom a nyugdíjadat mikortól számítják ki azaz ez a jobb kereset beleszámít-e? Annyit tudok, hogy már sokat nyom a latba a sok éves munkaviszony. Gratula mint friss nyugdíjasnak. 


2017.01.02 17:45
csavi

Na megszüntették ma egy huszárvágással áldásos tevékenységem a cégnél. Azt és csak annyit mondtak, hogy ne menjek többet. Kész, passz. Érted? Ilyen eccerűen lazán. Na most ez a világ van. most lettem akkor igazi nyögisdíjas ezek szerint.


2017.01.02. 17:45 Idézet

Na megszüntették ma egy huszárvágással áldásos tevékenységem a cégnél. Azt és csak annyit mondtak, hogy ne menjek többet. Kész, passz. Érted? Ilyen eccerűen lazán. Na most ez a világ van. most lettem akkor igazi nyögisdíjas ezek szerint.


2016.12.31. 19:22 Idézet

BUÉK!


2016.12.24. 14:55 Idézet

Kellems és békés ünnepeket kívánok.


2016.12.18. 14:04 Idézet

  Nagyon zima lett erre felé. Ez a ködös akármi a halálom. Bekúszik mindenhová. Ki se nagyon búvok ha nem muszáj. Le kellene a bringán cserélnem a futóművet, gumit, de semmi humorom ebben a hidegben odakint macerálni. Na meg http://webkalandor.esy.es

Tehát jól el vagyok megint. Kipróbáltam az új Mintet is. De hát megint más van a gépemen szokásom szerint.


2016.12.11. 07:52 Idézet

Nálunk ez a mailszolgáltató: https://webmail.integrity.hu/


2016.12.11. 07:51 Idézet

Nem, nem! Nem email volt a hunyó, hanem én. Az emailfiókom úgy van beállítva, hogy eleve a legmagasabb spamszűrőre és nem is hozza be a levelet már akkor sem ha spamgyanús, hanem egyből törli. Nekem kellett volna egy program, amit ki akartam volna prószázni. És nem figyeltem az oldal linkjét amikor rákattintottam. Így azután nem lett programom, tehát lükén halok meg, mert nem tudtam kipróbáli.


2016.12.09. 16:32 Idézet

És millen renccerre ment a víru-folyam?!


2016.12.09 14:14
csavi

Mondtam már, hogy Kínaiul tanulok?! De nem csak én, a gépem is. Elég vóóót egy rossz kattintás és csodák-csodáj, mint az Ózban eccercsak kínásul beszélt a gépem! De mindenütt. Ebből elsőre csak annyit vettem észre, hogy ugrott egy ablak a kereső mögött, fel sem tűnt hirtelen, csak amikor már vagy harminc ilyen ablak ugrott és nem tutttam ELOLVASNI SE! Tisztára kínai volt az egész gépem. a bacilusgazdám meg visított, hogy VÍÍÍRUS! De nem egy ám, hanem özön. Mjaód láttam, hogy holmi programok települnek a gépemre, pedig hát én nem telepítek semmit se. de csak települtek tovább. Prószáztam ugyan leszdni, meg megállítani de rá se retye mentek tovább. Így hát formázás meg új telepítés lett a vége!!!!


2016.12.09. 14:14 Idézet

Mondtam már, hogy Kínaiul tanulok?! De nem csak én, a gépem is. Elég vóóót egy rossz kattintás és csodák-csodáj, mint az Ózban eccercsak kínásul beszélt a gépem! De mindenütt. Ebből elsőre csak annyit vettem észre, hogy ugrott egy ablak a kereső mögött, fel sem tűnt hirtelen, csak amikor már vagy harminc ilyen ablak ugrott és nem tutttam ELOLVASNI SE! Tisztára kínai volt az egész gépem. a bacilusgazdám meg visított, hogy VÍÍÍRUS! De nem egy ám, hanem özön. Mjaód láttam, hogy holmi programok települnek a gépemre, pedig hát én nem telepítek semmit se. de csak települtek tovább. Prószáztam ugyan leszdni, meg megállítani de rá se retye mentek tovább. Így hát formázás meg új telepítés lett a vége!!!!


2016.12.02. 19:50 Idézet

Meg vannak a bringámra az úl, kevlár erősítésű terepgumik, ezek a külsők. a belsők meg defektmentesek és piszok jók. Most egy évig talán megint el leszek velük. Amiket holnap cserélek olyan másfél évet bírtak, csak hát meg van a futófelülete nagyon kopva. Valamelyik reggel, amikor fagyott kicsit megcsúsztam a hátsó kerékkel és jobb a béke egyenlőre.


[2642-2623] [2622-2603] [2602-2583] [2582-2563] [2562-2543] [2542-2523] [2522-2503] [2502-2483] [2482-2463] [2462-2443] [2442-2423] [2422-2403] [2402-2383] [2382-2363] [2362-2343] [2342-2323] [2322-2303] [2302-2283] [2282-2263] [2262-2243] [2242-2223] [2222-2203] [2202-2183] [2182-2163] [2162-2143] [2142-2123] [2122-2103] [2102-2083] [2082-2063] [2062-2043] [2042-2023] [2022-2003] [2002-1983] [1982-1963] [1962-1943] [1942-1923] [1922-1903] [1902-1883] [1882-1863] [1862-1843] [1842-1823] [1822-1803] [1802-1783] [1782-1763] [1762-1743] [1742-1723] [1722-1703] [1702-1683] [Korábbi]

 
Pontyos idő
 
Műveim
 
Horgászat

Horgász oldal

 
Üzi fal
Dumaláda
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 
Számláló
Indulás: 2007-01-05
 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom