Menü
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Baráti oldalak
 
BlogPlusz
Friss bejegyzések
2009.04.05. 16:56
2009.03.29. 23:31
Friss hozzászólások
 
Vicc
 
Linux Mint
Tartalom
 
Vendégkönyv
[2642-2623] [2622-2603] [2602-2583] [2582-2563] [2562-2543] [2542-2523] [2522-2503] [2502-2483] [2482-2463] [2462-2443] [2442-2423] [2422-2403] [2402-2383] [2382-2363] [2362-2343] [2342-2323] [2322-2303] [2302-2283] [2282-2263] [2262-2243] [2242-2223] [2222-2203] [2202-2183] [2182-2163] [2162-2143] [2142-2123] [2122-2103] [2102-2083] [2082-2063] [2062-2043] [2042-2023] [2022-2003] [2002-1983] [1982-1963] [1962-1943] [1942-1923] [1922-1903] [1902-1883] [1882-1863] [1862-1843] [1842-1823] [1822-1803] [1802-1783] [1782-1763] [1762-1743] [1742-1723] [1722-1703] [1702-1683] [Korábbi]

2018.05.12. 16:48 Idézet
csavi

Ma fogtam mindent! Csak ippeg halat nem. Illetve 3-at de kicsit. Elsőre fogtam egy teknős brekkencset. Majd egy sikló gubancolta a zsinóromat De akasztottam nádfalat-fűzfát meg még gyökeret is a vízben. Lassan elfelejtem, hogy kell halat pucoválni. Holnap ki sem megyek.

Winnydóz? Csak azt csinálja amit én negedek neki! Más! Ami most volt a gépeden azzal le kellett volna tölteni a media creation tool programot a microsoft oldaláról és azt elindítva onnan a microsoft-tól leszedni a legfrisebb ISO-telepítőt. És azt felrakni, de nem szólok bele tedd ahogy gondolod.

A Google? Az meg meg van hülyülve már egy hete teljesen! Ugye nekem a [email protected] van beállítva ellenőrző emailcímnek. Most azokat a gmailokat amelyeket már ezer évvel ezelőtt úri módomban kitöröltem küldözgeti, hogy elkészült a gmailos emailfiókom és beléphetek. Tehát a törölteket egyszerűen most valamiért helyreállítja. Nem normálisak már.


2018.05.12. 07:42 Idézet
csavi

Mostantól már ha kérdezek se higgy el semmit nekem. Belémhaltam ezzel biijjos macerával, de teljesen. Még jó, hogy megy egy kissé a masina, de ez már a Joci gyerek szervize lesz megint.


2018.05.11. 23:27 Idézet
csavi

A Linán felül a menünél, hogy szerkesztés és a legördülő alján meg, hogy tulajdonságok, mappa és valahogy így, mert most nem látom. mivel ugye 600 db meghajtóm lett meg egy új alaplap kell majd mert ez igen csak behalt az állítgatástól meg a nagyon okos fejemtől mivel frissítettem és vissza kartam volna állítani alapra a biiiijjost! Hát nem jött össze.

Amúgy meg itt valahol egyszer már beírtam, de mondjk jó régen hogy kell egykattintani.


2018.05.11. 23:23 Idézet
csavi

Na de most melllik rencceren nem találod?


2018.05.11. 21:12 Idézet
csavi

Mi az a partícionáló program? A neve micsoda?


2018.05.11. 20:25 Idézet
csavi

Na én közben csak bealakítottam. Addig baxuráltam a biost meg annak a beállításait, hogy most lövésem sincs, hogyan is állunk? Talán még megy a gép de nem hiszem hogy sokáig ha így haladok. Meghajtó, mint a ménkű annyi lett valamitől pedig nem én csináltam.


2018.05.11. 18:02 Idézet
csavi

Attól függ, hogy melyik email fiókkal akartál bejelentkezni? Mert ugye alapból csak a Wines outlook van benne. És oda illik a Microsoftos email fiókkal bejelentkezni. De lehet később gmail és mást is hozzáadni, mint nálam minden ezen belül van. Tehát minden emailfiókommal itt, az outlookban jelentkezem be. Azt viszont meg nem igen értem, hogy mit nem engedett beírni? Nekem is van a jelszavamban karakter is és enged mindent.

Sokáig frissített? Na igen mert a telepítőd valószínű, hogy egy régebbi verziószámú Windows volt és most leszedte az összes áprilisi nagy frissítést. Majd nézd meg a C:/ meghajtón csinált-e neked egy old. nevezetű mappát?


2018.05.11. 09:57 Idézet
csavi

Így kezdem. ???????? Belépek a szolgáltatói mailomba és jött egy levél, hogy elkészült a Google fiókom!!!! Az amit vagy négy hónapja csináltam volna!!! Nem értem mi a bánat folyik a Googlenál??? És be is engedett. De ezt a mailt egyszer már végleg töröltem, hát ezt tettem most is. Valami nagyon nem jó lehet szerintem.


2018.05.10. 20:43 Idézet
csavi

Gratula, hogy sikerült. Még a végén guru leszen belőled. Foxit honnan? Hát csakis a Mozilla oldaláról: https://www.mozilla.org/hu/


2018.05.08. 08:16 Idézet
csavi

Értem kérem tisztelettel. A Kingston nálam is favorit. Három pndriveom van mind a három Kingston. Stabil márka és gyors is. a két oprendszerről ismered a véleményem régóta. A Winről meg? Majd ha valami nem menne akkor rámszólsz. Részemről ha nem tudok valamit vagy nem értem akkor megyek ide: https://answers.microsoft.com/hu-hu/windows/forum/windows_10

Amúgy meg a fórumokkal nekem is teli a havascipőm. Főleg a Mint fórum kimarite nevezetű fazonjával. Lehet, hogy tud, de úgy osztja az észt, mintha mindenki terminállal az agyában született volna. Lassan ott tartok, hogy csak akkor olvasok fórumot sőt mást is ha nagyon keresek valamit. De el vagyok a kis kertecskével, annak a rendbentartásával egy kevés házi munkával és naponta peca. Tegnap is késő este jöttem csak haza. Szoliznom nem kell ugye, mert már négusbarna vagyok. A Winhez meg sok sikert, lehet, hogy mocskolják hát tegyék. Részemről a fáklyás menet hiszen minden benne van meg megy is hát használom és passz. Halra magyar, illetve csavi.


2018.04.29. 19:58 Idézet
csavi

Amúgy meg az egész világra csak egyfajta oprendszer kellene de az hibátlan legyen biztonságos és menjen. Mindegy volna hogy is hívják.


2018.04.27. 16:01 Idézet
csavi

Kiprószáztam az összes most megjelent új LTS Linát. De csak ez az egy maradt fent az én kis sajátos szűrőmön: https://distrowatch.com/?newsid=10178


2018.04.18. 15:40 Idézet
csavi

Sőt! Hogy mást ne mondjak, ha tényleg leszen egy ilyen oprendszered akkor kapsz tőlem hozzá tökre ingyé egy Microsoft Office 2013-at jogtisztán teljesen ingyen és bérmentve! Azt is itt, ezen az oldalon vettem, de időközben nekem lett egy 2016-os sima officeom. (ez meg itt van a fiókomban és senkinek sem kellett a családban, másnak meg próbáltam volna olcsón eladni, de arra is azt mondták, hogy sok. Mert ugye pénzbe kerül mondták. De neked tényleg ingyé oda adom!)


2018.04.18. 15:27 Idézet
csavi

Hogy mit szólok? El vagyok hűlve! Sőt eltátottam a számat és egy fél órája elfelejtettem becsukni! De ha már W-10 akkor itt óberkodj én is innen vettem már mittom én mikor.

Windows 10 Pro vásárlás

Amúgy meg mit szólok? Sokan mondják miért is nem a linuxot nyomatom, hiszen értek annyit hozzá, hogy tudjam használni. Ez a Winnyogó 10 viszont szerintem meg jó na!

Ennek is van azért tudománya de én rábízom magam teljesen a Microsoftra. A tudomány első pontyja, hogy legyen egy alap Microsoft fiókod már a telepítés előtt! Mivel majd a telepítés során és máskor is ott szinkronizálja valahol Svájcban a főd alatt ezer méterrel egy atombiztos szerverteremben az egész hóbelevancot. Ez azért jó mondjuk mert ha véletlen újra kéne rakni az egészet, akkor szinte 20 perc és meg is van az egész alapból.

Nem hablatyolok, próbáld már ha akarod. Végső sorban szerintem ma a legjobb amit kitaláltak na!


2018.04.06. 08:32 Idézet
csavi

Igen. Akadt belőlük több is. De azért csalóka kissé a kép, mert a telefonnal csináltam és ott ügyetlenkedtem vele mire sikerült. A telegracsos fotózást főleg így közelről még gyakorolni kell.


2018.04.04. 17:05 Idézet
csavi

Szóval valahogy így megyen ez.

Kárászocska


2018.03.31. 19:36 Idézet
csavi

Na meg volt az első igazi peca is végre. Igaz az agyam is kifújta szél. Még idebent csak hagyj ám, de kint? Amikor a botzsákba belekapott útközben, majd felborított. De azért bőszen nyomattam habár szinte eredmény nélkül Kis kárász, kicsi potyka. Nem is nagyon eszik még pedig hát hoztak bele. Viszont kint olyan 20 fok meleg a víz meg jó ha talán 5-7 fokos lehetett! Na de azért megyek továbbra is.


2018.03.15. 07:40 Idézet
csavi

Vóóóót egy 64 gigás pendrivom! De csak tegnapig, mert rádugtam a gépre és azt mondta a masina, hogy meg kellene vizsgálni. gondoltam vizsgálódjon. De ekkor, mint az atom fagyott le mindenem. A gép: se kép, se hang, se semmi! Nem volt a pendrivon csak doksik, képek, de az sok, egy kicsi vidijó meg mjúzika. Tehát semmi olyan program ami macerálhatott volna bármit is. De ez meg csak nem megyen sehová. Gondolkodtam, hogy újraindítom, de nem akarta ezt se. Hát kapcs ford, áram nuku és így leállt.

Pendrive a satuba, elő a nagykalampács és hát csavi módra ízzé-porrá zúzva a csoda kütyü.


2018.03.08. 19:28 Idézet
csavi

Szóval oltári módon dühös vagyok most már a Googlera. Ha nem lenne a honlap meg a videók hát sose lenne többé Gmailom meg akármilyen google fijjókom. Hiba hiba hátán benne hát megest töröltem mindenemet. Most meg meg van az új és állandóan csesztet, hogy biztonsági hibám van, mert ugye én egy okostojás vagyok mivel találtam egy olyat, hogy opensuse lina de egy exe telepítőt hozzá. Hát persze, hogy winen indítottam és kipróbáltam tegnap este. csinált is nekem vagy 15 partíciót. vót akkor kavar a gépemen, hogy ihajjla. Ugye ott a linán csináltam új gmailt most meg minden 5 percben piszkál. Egyszer az leszen a vége, hogy még a gépet is kidobom.


2018.02.21. 13:02 Idézet

Haraxok, de most nagyon! Délelőtt megloptak!!! Feladtam az anyám ezer éve játszott LOTTÓ-ját. A szelvényt beledobtam a szatyorba. Vettem útközben 2 db cigit meg egy olyan kilónyi banántot. Ezek is bele a szatyiba. De közben bementm még a központban lévő boltba, hogy ezt azt még vásárolok, de szatyit nem akartam magammal bevinni, hát letettem a bevásárlópultra ahol sok másnak is ott volt a szatyorja. Úgy 10 percig lehettem bent és mentem fizetni, majd megfordultam és vettem volna elő a szatyromat, hogy béle pakolok, csak hát szőrén szálán eltűnt!! Hát azóta is mondom a cifrákat. Mert okos az egyből akadt, hogy menjek az erdőrségnek szólni. De hát ugye érték legfeljebb a feladott lottéria. Meg mit is csinálna ugyan a rendőr? Kit és hol keressen egy reklámszütyővel?! De még most is morgok...


[2642-2623] [2622-2603] [2602-2583] [2582-2563] [2562-2543] [2542-2523] [2522-2503] [2502-2483] [2482-2463] [2462-2443] [2442-2423] [2422-2403] [2402-2383] [2382-2363] [2362-2343] [2342-2323] [2322-2303] [2302-2283] [2282-2263] [2262-2243] [2242-2223] [2222-2203] [2202-2183] [2182-2163] [2162-2143] [2142-2123] [2122-2103] [2102-2083] [2082-2063] [2062-2043] [2042-2023] [2022-2003] [2002-1983] [1982-1963] [1962-1943] [1942-1923] [1922-1903] [1902-1883] [1882-1863] [1862-1843] [1842-1823] [1822-1803] [1802-1783] [1782-1763] [1762-1743] [1742-1723] [1722-1703] [1702-1683] [Korábbi]

 
Pontyos idő
 
Műveim
 
Horgászat

Horgász oldal

 
Üzi fal
Dumaláda
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
Naptár
2026. Június
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 
Számláló
Indulás: 2007-01-05
 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom