[Későbbi] [710-691] [690-671] [670-651] [650-631] [630-611] [610-591] [590-571] [570-551] [550-531] [530-511] [510-491] [490-471] [470-451] [450-431] [430-411] [410-391] [390-371] [370-351] [350-331] [330-311] [310-291] [290-271] [270-251] [250-231] [230-211] [210-191] [190-171] [170-151] [150-131] [130-111] [110-91] [90-71] [70-51] [50-31] [30-11] [10-1]

Háááát? Ez nem az én napom! "Üzemi balesetem" lett. Fél hét óta nyomattam a kertet, de kicsit túlteljesítettem és beértam apám kedvenc almafáját. De tiszta gubanc volt, így hát ugye jó gazdához illően ezt biza metszeni kell felkiálltással, elő a létrát meg a metsző ollót. Csak, hogy azt apám hozta már ki és nem az enyémet, hanem az övét egy vadása újat. Első mozdulattal belevágtam a jobbkezem középső ujjába véle. Nem nagyot ugyan, de olyan emberesen mélyet. Ugyan be lett kötve de 10 másodperc se kellett, hogy teljesen átázzon a kötés. Újrakötés. Majd folytattam tovább és meg is csináltam a metszést szépn ahogy illik. Így nem kell majd az ásást ugye utólag össze topogni. Csak hát akkor ásni kellene tovább és fogtam is, nekiláttam. bár ne tettem volna, mert az orvosügyeleten kötöttem ki a kezemmel. Teljes csőd, ráadásul rendbeszedték és most jól is van bekötve, de nem lehet vele fogni rendesen meg meg is mondták, hogy ne is próbálkozzak két-három napig vele. De ugye ez a jobbik kezem középső ujja és azért ezt is használom hiába is vagyok tök setye. Példálul itt az egeret jobbal használom és most teljesen béna a kötés miatt. Kényszerpihi. Na meg nem tok jobbklikkkelni vele. Ja igen , mert ha az én metszőm van kint az olyan idős mint én. Azt nagyapámtól örököltem, még igazi békebelei gyártmány és az jó is. De ez amit apám vett? Hát?? Szerintem made in china és nem mellékesen valami lemez vagy mi a franckarikából van. Így most csak lesek mint Rozi a moziban.
|
Öcsém veszi elő az előbb a szurit és kérdezi, hogy na akkor gyerek korunkban miért is volt ő mindig legyűreve? És a kezében tűvel rötyög....gondolhatod?...
|
Sajnos ebbe belezúgtam. Csak lézengek. És megint olyan a lázam, hogy már szinte mérni se lehet. 39,8! Öcsém kezel a főmentős. Kaptam már három szurit azóta. De megmaradok na, ha a fene fenét eszik is.
|
Na legatyásodtam én is. Szédülés, láz meg ecetera. Kell ennél több? De kikúrálom magam. 
|
Tessék gyorsan gyógyulni, mert mindjárt itt a jóidő. Legalább is remlem, hogy jön már a meleg is. Tegnap tettem még egy próbát a Win 8-al. Bele is halt a gép egy idő után. Csak nem jó még. De ha megjön a végleges bizony ráhajtok.. Mert nagyon jó lesz, ha kijön a végleges verziója.
|
Nekiláttam a kicombosodásnak! Némi izmosságot már magamba szedtem áskálódásból kifolyólag! Közben meg anyám rohan ki, hogy víz van a feredő szobában. Ugye más se kellett még kertásás közben, mint padlóösszefolyót javítani, jobban mondva takarítani, mert megint eldugította a sok szösz, amit ugye ő enged bele mosáskor. Na nyakig pontyosan trutyis vagyok, amikor bevágódik a két lurkó és máris mennének illetve jönnének ide játszani a gép elé. na be akarnám kapcsolni, hát látom, hogy be van!!! Ránézek a két gyerkre: Nagyapa mi nem is voltunk itt. Nézem, NINCS OPRENDSZER! Nem tudom Gergő mit alakított? Vagy a picúr mert az nagy macher ám. Most azután jól el vagyok....hogy aza leborult szivarvége mondtam nekik...
|
Hűűűha, akkor ez most komolyra fordult. Ki gondolta volna? Na vigyázz magadra. És főzzed a jó citronyos teát akkor magadnak. Gyors gyógyulást. 
|
Hihiii, ha majd nálam járol nézd csak meg a honos láblécét alul?
|
Amíg el nem felejtem. Tegnap benéztem Lacihoz a boltba, de csak a felesége volt ott. Beszélgettünk kicsit és egyszer csak hozza a lapostopját, hogy nézzem már meg, mert valamiért a skype nem magyar rajta. Jelzem ez az a a lapos amin Bummtu van. Na leszedem neki a Skype magyar nyelvet és béterminálozom. És már magyar is lett. ezt csak azért írom, mert Erzsi már lassan egy éve a Bummtut használja! Csak hát Lacinak lövése nincs, hogy mi és merre benne?! Na ebből a lényeg, hogy a Bummtu az még a 9.10-es verzió és azóta is tökre jó neki. Igaz ő csak arra használja, hogy megnyit egy keresőt és bóklászik. Meg a keresőből a Freemailon levelezik. Be van ugyan neki állítva a levelező progi is. Na ő lesz még igazi Bummtu felhasználó, mert ugyan megkérdezte, hogy milyen a Windows 8, de mondtam, hogy felrakom neki. Áhhh nem kell mert ez a jó!
|
Akkor ez már doktoros. Lehet, hogy influenza?! Kefe+kalapkúra tudod...
|
Akkor egy gyors gyógyula most! Ne keheskedj, napozz is kicsit az kiviszi. Azóta meg rendet vágtam! Nem a búzaföldön, hanem a dumáló progik között.
|

 Érted?! Azt mondja gép, hogy nincs a SingleChip webkamera progi telepítve. Hát miért nincs? Nyitom az eszközkezelőt ott van az szép zőőőd pipa benne, hogy használatra kész. De ez a szutykmák csak pőtyög itt nekem, hogy biza azt fel kell rakni. Eccer csak nézem, hát nincs netem!!! De ekkorra már fél rendszer fent van. De ugye nem minden jó így hiszen egy sereg dolog net nélkül ment fel, amihez kellett volna. Na csavi nézd meg a medvét akkor. Tálca ikon internetkapcsolatok lan szerver bontás majd újraindítás. Erre megkérdi, hogy hol a szerver? Hát én tuggyam te gyagyás? Az Alkotány uccában mondom már hangosan és mérgesen. De erre a gép! Kapcsolódj a szerverhez, naná hát azt csinálom csak ne dumálj bele.. Szerver ide server oda nincs netem továbbra sem. Gép le, villany ki, modem le. Újraindít és a nagy semmi megest. Na faxa megint beragadt a telepítő az olvasóba, mert ugyi itt a nagy rohangálásban a kavintont se tom már, hogy hol is van. Leállítok mindent. Újraindítok és venném ki a dvdt de nem aggya! Valamiért ragaszkodik hozzá, erre megint feljön az ablak, hogy kapcsford mert ott a szerver ő már látja. Na kapcsolódjunk akkor Már félig kész vagyok, erre megint elmegy a net. Szerintem ezek már tudják, hogy mikor van pontyos és fontos dógom. Vagy a szerver tudja már, hogy na csavi alkotni kezdett. Azannyát neki. Na akkor meg feljön az ablak, hogy regisztrálatlan nem jogtiszta a rendszer. Ekkor már qváztam is, hiszen előtte regisztráltam le. Most muszáj leszen egy rendes normális telepítést csinoválnom, mert akkora a hadd el hadd, hogy ilyet hótt kezdő koromba se csináltam..
|
Maximálisan köcce, ugyan szűkebbre vettem és átállítottam de ez a fránya Explorer ugyanúgy keskenyebben jeleníti meg. Rá se retye tovább. Nem érdekel, olyan amilyen.
|
Kérdezek egyet jó? Ha megnyitom a honlapodat, akkor látom, hogy a fejléc meg a honlapod egy szélességű! De ezt én Winen és az Explorerel látom. Ha az enyémt nyitom meg, akkor nálam a fejléc keskenyebb, de jelzem csak az Explorerel. Itt a kép róla.

Na most a kérdésem az, hogy a tiedé a beállításoknál milyen szélességűre van állítva?
Mert a tiedét az explorerel is jól látom? Nem mintha őrült fontos lenne hiszen tök mindegy, mert a többi keresőben jó. Csak hát én már ilyen maradok, keresem a miérteket?
|
[Későbbi] [710-691] [690-671] [670-651] [650-631] [630-611] [610-591] [590-571] [570-551] [550-531] [530-511] [510-491] [490-471] [470-451] [450-431] [430-411] [410-391] [390-371] [370-351] [350-331] [330-311] [310-291] [290-271] [270-251] [250-231] [230-211] [210-191] [190-171] [170-151] [150-131] [130-111] [110-91] [90-71] [70-51] [50-31] [30-11] [10-1]
|